Find medarbejder

Inger Hybschmann
Faglærer
Udd.kategorier:

Arbejdsmiljø og Energi
Servicefagene
Henning Nielsen
Faglærer
Byggeri
Jes Hankil Knudsen
Faglærer
Byggeri
Karsten Kristensen
Faglærer
Bygge og anlæg
Laurits Borup Rasmussen
Faglærer
Byggeri
Niels Salling Smidt
Faglærer
Byggeri
Palle Byskov Jensen
Faglærer
Byggeri
Philip Grønhøj
Faglærer
Byggeri
Poul Nygaard Christensen
Faglærer
Byggeri
Torben Dybdahl Jensen
Faglærer
Byggeri
Birgit Enevoldsen
Faglærer
Dansk for Tosprogede inden for diverse fagområder.
Lone Haven Frederiksen
Faglærer, Dansk
Birthe Henriksen
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Blomsterbinding
Hans Aagaard Petersen
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Karin Juul Hesseløe
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Leif Johnsen Jensen
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Lone Raunsmed
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Ove Lyhne Jensen
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Robert Poulsen
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Søren Jørgensen
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Preben Lundgreen
Faglærer, ejendomsservice
Søren Myrrhøj
Faglærer, ejendomsservice

Vigens Waran
Faglærer, ejendomsservice
Helle Keseler Søgaard
Technical Trainer
Per Nissen
Faglærer
Udd.kategorier:

Elektronik og teknologi
Anja Birgitte Sommer
Faglærer
Udd.kategorier:

IT-uddannelser
Ellen Larsen
Faglærer
Udd.kategorier:

IT-uddannelser
Lene Andersson
Faglærer
Udd.kategorier:

IT-uddannelser
Asger Lund
Faglærer
Udd.kategorier:

Organisationsudvikling
Karin Sundtoft
Faglærer
Ordværkstedet
Lone Haven Frederiksen
Faglærer, Dansk
Niels Gram Gellert
Faglærer
Ordværkstedet
Henrik M. Møller
Faglærer
Proces og automatik
Per Husballe Knudsen
Faglærer
Proces og automatik
Robert Dall
Faglærer
Proces og automatik
Astrid Fredsted
Faglærer
Køkken
Charlotte Vodsgaard Kragh
Faglærer og koordinator
Køkken
Anita Jensen
Faglærer
Udd.kategorier:

Servicefagene
Kira Jensen
Faglærer
Udd.kategorier:

Servicefagene
Leila Holmgaard
Faglærer
Udd.kategorier:

Organisationsudvikling
Morten Merrild Sørensen
Faglærer, rengøring
Udd.kategorier:

Servicefagene
Helle Emmelie Damgaard Bonde
Uddannelseskonsulent

Lars Schmidt
Udviklingskonsulent
Palle Svendsen
Udviklingskonsulent
Søren Ingerslev Himmelstrup
Uddannelseschef, Sandmoseskolen
Områder:
Det grønne område (Sandmoseskolen)
Organisationsudvikling
Team Support
Social og sundhed
Allan Pedersen
Faglærer, Transport
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Allan Søttrup Westergaard
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Anne Marie Foldager Madsen
Afdelingsleder
Løgstør og Hobro afdelinger.
Bent Laugesen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Bjarne Gjerlev
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Claus Madsen
Kørerlærer
Helle Skoust Høgh
Faglærer
EUD
Jakob Gert Stoltze
Teamkoordinator og faglærer
Bus
Transport og logistik
Jan Jensen
Kørelærer
Jan Vejnø
Faglærer
Teleskoplæsser
Gaffeltruck
Jens Erik Christensen
Kørerlærer
Jens Kristian Jensen
Faglærer, gods
Jens Mølgaard Andersen
Faglærer
EUD
Jens Nørgaard Kristiansen
Kørerlærer
Jørgen Aarup Christensen
Faglærer

Jørgen Christensen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Jørn Hermansen Jensen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Karsten Hansen Petersen
Faglærer, gods
Kjeld Jakobsen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Klaus Jacobsen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Lisbeth Nørgaard
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Michael Bast Nielsen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Michael Kofoed Olesen
Faglærer
Transport og logistik
Brobygning
Morten Pedersen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Nick S. Jarndorf
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Niels Bach Kjær
Faglærer, Transport
Niels Møller Dauggard
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Palle V. Jensen
Teamkoordinator og faglærer
Per Carlsen
Faglærer, Gods- og personbefordring
Per Gregersen
Kørerlærer
Peter Wedel Storm
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
René Hansen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
René Markvad Jensen
Kørerlærer
Ronny Hilbert
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Søren Ledet
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Søren Pedersen
Faglærer
Grundforløb 2, Lager
Søren Sørensen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Thorkild Vibild Pedersen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Anders la Cour
Støtteunderviser
Andrew Flint
Støtteunderviser
Doris Østergaard
Støtteunderviser
Kamilla Agger
Støtteunderviser
Nils Nordholm
Støtteunderviser
Poul Sylvan Lund
Støtteunderviser
Tom Hilleø
Støtteunderviser
Inger Hybschmann
Faglærer
Arbejdsmiljø og Energi
Social og sundhed:
Forflytning
Handicaphjælper