Toggle navigation

Find medarbejder

Inger Hybschmann
Inger Hybschmann
Faglærer
Udd.kategorier:

Arbejdsmiljø og Energi
Servicefagene
Michael Slot Christiansen
Michael Slot Christiansen
Faglærer
Steffen Loi Jørgensen
Steffen Loi Jørgensen
Faglærer
Byggeri
Jes Hankil Knudsen
Jes Hankil Knudsen
Faglærer
Byggeri
Karsten Kristensen
Karsten Kristensen
Faglærer
Bygge og anlæg
Laurits Borup Rasmussen
Laurits Borup Rasmussen
Faglærer
Byggeri
Mathias Overgaard Jensen
Mathias Overgaard Jensen
Faglærer
Struktør
Niels Salling Smidt
Niels Salling Smidt
Faglærer
Byggeri
Palle Byskov Jensen
Palle Byskov Jensen
Faglærer
Byggeri
Torben Dybdahl Jensen
Torben Dybdahl Jensen
Faglærer
Byggeri
Mads Fuglsang
Mads Fuglsang
Tværfaglig kundekoordinator
Lone Raunsmed
Lone Raunsmed
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Søren Jørgensen
Søren Jørgensen
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Alexander Yhlén Stoltenberg
Alexander Yhlén Stoltenberg
Faglærer
Preben Lundgreen
Preben Lundgreen
Faglærer, ejendomsservice
Søren Myrrhøj
Søren Myrrhøj
Faglærer, ejendomsservice

Jesper Guldager Madsen
Jesper Guldager Madsen
Virksomheds- og lærepladskonsulent, Mercantec
Lasse Christensen
Lasse Christensen
Faglærer
Helle Keseler Søgaard
Helle Keseler Søgaard
Driftskoordinator
Carl Christian Rævskjær
Carl Christian Rævskjær
Faglærer
Kasper Staunsbjerg Svensgaard
Kasper Staunsbjerg Svensgaard
Faglærer
Per Husballe Knudsen
Per Husballe Knudsen
Faglærer
Proces og automatik
Robert Dall
Robert Dall
Faglærer
Proces og automatik
Anita Jensen
Anita Jensen
Faglærer, rengøring
Astrid Fredsted
Astrid Fredsted
Faglærer
Køkken
Charlotte Vodsgaard Kragh
Charlotte Vodsgaard Kragh
Virksomhedskonsulent
Leila Holmgaard
Leila Holmgaard
Faglærer
Udd.kategorier:

Organisationsudvikling
Morten Merrild Sørensen
Morten Merrild Sørensen
Faglærer, rengøring
Udd.kategorier:

Servicefagene
Asger Lund
Asger Lund
Faglærer
Udd.kategorier:

Organisationsudvikling
Lars Schmidt
Lars Schmidt
Udviklingskonsulent
Palle Svendsen
Palle Svendsen
Udviklingskonsulent
Søren Ingerslev Himmelstrup
Søren Ingerslev Himmelstrup
Projekt-og udviklingschef
Organisationsudvikling
Team Support
Henrik Hjortshøj Jacobsen
Henrik Hjortshøj Jacobsen
Faglærer
Per Hosbond Svenningsen
Per Hosbond Svenningsen
Faglærer
Thomas Poulsen
Thomas Poulsen
Faglærer
Løgstør
Allan Søttrup Westergaard
Allan Søttrup Westergaard
Faglærer

Anne Marie Foldager Madsen
Anne Marie Foldager Madsen
Afdelingsleder
Afdelingsleder for de tre køretekniske anlæg i Løgstør, Hobro og Nørresundby.
Helle Skoust Høgh
Helle Skoust Høgh
Faglærer
EUD
Jakob Gert Stoltze
Jakob Gert Stoltze
Kørerlærer
Bus
Jan Vejnø
Jan Vejnø
Faglærer
Teleskoplæsser
Gaffeltruck
Jens Mølgaard Andersen
Jens Mølgaard Andersen
Faglærer
Jens Nørgaard Kristiansen
Jens Nørgaard Kristiansen
Kørerlærer
Jørgen Aarup Christensen
Jørgen Aarup Christensen
Faglærer

Jørn Hermansen Jensen
Jørn Hermansen Jensen
Kørelærer

Michael Bast Nielsen
Michael Bast Nielsen
Kørelærer

Michael Kofoed Olesen
Michael Kofoed Olesen
Faglærer
Transport og logistik
Brobygning
Morten Pedersen
Morten Pedersen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Nick S. Jarndorf
Nick S. Jarndorf
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Niels Bach Kjær
Niels Bach Kjær
Faglærer, Transport
Niels Møller Dauggard
Niels Møller Dauggard
Faglærer

Palle V. Jensen
Palle V. Jensen
Afdelingsleder
Transport og logistik
Per Carlsen
Per Carlsen
Kørelærer, Gods- og personbefordring
René Markvard Jensen
René Markvard Jensen
Kørelærer
Søren Pedersen
Søren Pedersen
Faglærer
Grundforløb 2, Lager
Thorkild Vibild Pedersen
Thorkild Vibild Pedersen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Janni Greve Jacobsen
Janni Greve Jacobsen
SPS-underviser
Kirsten Veje Hangaard
Kirsten Veje Hangaard
SPS-underviser
Mathilde Johanne Heiberg Sørensen
Mathilde Johanne Heiberg Sørensen
SPS-underviser
Niklas Vinther Sørensen
Niklas Vinther Sørensen
SPS-underviser
Anders la Cour
Anders la Cour
SPS-underviser
Andrew Flint
Andrew Flint
SPS-underviser
Birgit Enevoldsen
Birgit Enevoldsen
SPS-underviser
Dansk for Tosprogede inden for diverse fagområder.
Kamilla Agger
Kamilla Agger
SPS-underviser
Poul Sylvan Lund
Poul Sylvan Lund
SPS-underviser
Tom Hilleø
Tom Hilleø
SPS-underviser
Inger Hybschmann
Inger Hybschmann
Faglærer
Arbejdsmiljø og Energi
Social og sundhed:
Forflytning
Handicaphjælper