Medarbejdere

Find vores medarbejdere i listen herunder

Find medarbejder

Medarbejdere
Anja Riis Johansen
Receptionist og uddannelsessekretær
Alice Kastberg
Uddannelsessekretær
Områder:
Ejendomsservice
Proces og automatik
Elektronik og teknologi - herunder HYTEK IDV
Lager
Kran/Anhugning
Førstehjælp
Ordværkstedet
Én indgang



Anja Riis Johansen
Uddannelsessekretær og receptionist
AMU Nordjylland Totalløsning inden for transportbranchen
Line Grøndahl Luther
Kontorelev
Epoxy
Brandforanstaltninger ved Gnistproducerende arbejde
Vejen som arbejdsplads
Lager
Erstatningsbeviser
Susan Nissen
Uddannelsessekretær
Områder:
Køkken (incl. tosprogede)
Fødevarehygiejne
Rengøring (incl. tosprogede)
Social og sundhed (Forflytning, handicaphjælper)

Transport:
Befordring af bevægelseshæmmede (BAB)
Vintertjeneste
Sylvia Svendsen
Uddannelsessekretær
Transport:
Personbefordring (Bus + Anhænger, Taxi)
Godstransport (Lastbil, Anhænger, Farligt gods, Varebil)
EU efteruddannelse

Thomas Harlyk
Uddannelsessekretær / Driftskoordinator
Områder:
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Alle de grønne kurser
Anlægsgartner, Greenkeeper/groundsman,
Droner
Jagttegnslæreruddannelsen
Skov og natur
Organisationsudvikling
Tina Møller Steenstrup
Administrationschef
EUD-kontoret
Kursistadministrationen
Reception
Markedsafdelingen
IT-administration
Indkøber/serviceleder: Pedel, Rengøring, Bygningsvedligehold, Kopimaskiner, Telefoner, Indkøb.
Tina Højgaard Popp
Uddannelsessekretær
Områder:
Truck
Bygge og anlæg (beton, kloak, stillads, teltopstiller, Brandforanstaltninger ved gnistproducerende værktøj)
Vejen som arbejdsplads
Epoxy
Arbejdsmiljø-uddannelse (Lovpligtig §9)
Anne Bjørn Jensen
Uddannelsessekretær - grundforløb
Transport og lager: Grundforløb (GF2)
Anlægs- og bygningsstruktør
Annette Boel Lundgaard
Uddannelsessekretær
Ejendomsservicetekniker
Elektronikoperatør
Greenkeeper/groundsman
Anlægsgartner
Serviceassistent og rengøringstekniker
Gitte Jørgensen
Uddannelsessekretær
Transport: Vejgods, lager og logistik, bus, grundforløb transport, trin 3, havne- og terminal.
Melissa Dupont Molin
Uddannelsessekretær
Tina Mejdal Marcussen
Uddannelsessekretær
IT-rygsæk og SPS-støtte
Lager og logistik
Industrioperatør
Tina Møller Steenstrup
Administrationschef
EUD-kontoret
Kursistadministrationen
Markedsafdelingen
Reception
IT-administration
Indkøber/serviceleder: Pedel, Rengøring, Bygningsvedligehold, Kopimaskiner, Telefoner, Indkøb.
Aage Brøndum
Uddannelseskonsulent
Uddannelsesaftaler for virksomheder
Annie Sønderby
Virksomhedskonsulent
Udd.kategorier:

Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Erik Nielsen
Virksomhedskonsulent
Byggeri, herunder bl.a. :
Betonmager, Maskinoperatør på betonfabrik, Erhvervsuddannelsen til Struktør.

Transport og logistik: Herunder Bus
Finn Holst
Virksomhedskonsulent
Transport og logistik
Uddannelsesaftaler for virksomheder.

Driftskoordinator på Køreteknisk anlæg

Hans Jørn Sørensen
Virksomhedskonsulent
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Henrik Vester Rytter
Transport
AMU Nordjyllands Totalløsning
Inger Knudsen
Virksomhedskonsulent
Arbejdsmiljø og Energi
Ejendomsservice
Køkken
Rengøring
Social og sundhed: Handicaphjælper og forflytning
Tosprogede
Morten René Pedersen
Virksomhedskonsulent
Elektronik
Proces og automatik
Thaara C. Kanthan
Projektmedarbejder
Merete Bertelsen
Direktionssekretær
Jens Gjødsbøl
Uddannelseschef
Områder:
Bygge- og anlæg
Ejendomsservice
Teltopstiller
Center for beton
Arbejdsmiljøuddannelse
Serviceassistenter og rengøringsteknikere
Køkken, hotel og restaurant
Jens Hoelgaard Christensen
EUD-chef
Områder:
Erhvervsuddannelser
Praktikcenter
Virksomhedskonsulenter


Udvikling:
Pædagogisk udvikling
Projektudvikling
IT/Almen/Tosprogede
Vejledning
Jette Schiønning Aasholm
Økonomichef
Områder:
Bogholderi
Personaleadministration
Julie Lykke Ebak
Konstitueret uddannelseschef
Område:

Transport og logistik
Poul Juul
Uddannelseschef
Områder:
Elektronik
HYTEK
Proces og automatik
Søren Ingerslev Himmelstrup
Uddannelseschef, Sandmoseskolen
Områder:
Det grønne område (Sandmoseskolen)
Organisationsudvikling
Team Support
Social og sundhed
Tina Møller Steenstrup
Administrationschef
EUD-kontoret
Kursistadministrationen
Reception
Markedsafdelingen
IT-administration
Indkøber/serviceleder: Pedel, Rengøring, Bygningsvedligehold, Kopimaskiner, Telefoner, Indkøb.
Eva Møller
Uddannelses- og erhvervsvejleder
Sanne Ringberg Franzen
Studievejleder. Jeg er ved telefonen tirsdag og onsdag aften kl. 17 - 21
Vibeke Rosenkilde Berthelsen
Elevcoach
Tina Møller Steenstrup
Chef for markedsafdelingen
EUD-kontoret
Kursistadministrationen
Markedsafdelingen
Reception
IT-administration
Indkøber/serviceleder: Pedel, Rengøring, Bygningsvedligehold, Kopimaskiner, Telefoner, Indkøb.
Niels Jørgen Larsen
Indkøber
Områder:
Pedel
Rengøring
Bygningsvedligehold
Kopimaskiner
Telefoner
Indkøb
Anette Kjærulf Kristensen
Løn- og HR konsulent
Ann-Bettina Kristensen
Økonomimedarbejder, kreditor
Florentina Gunvald
Økonomimedarbejder
Aktivitet og taksametertilskud
Grethe Olesen
Økonomimedarbejder
Budget og regnskab
Jette Schiønning Aasholm
Økonomichef
Laura Andersen
Økonomimedarbejder
Lisbeth Nørgaard Nielsen
Økonomimedarbejder
Kreditor og debitor
Marlene Bettina Larsen
Økonomimedarbejder
Projektadministration
Michelle Svane Halkjær
Løn- og HR konsulent
Stine Arensbach Andersen
Økonomimedarbejder
Kasserer og debitor
Andreas B. Kjeldsen
Skolepraktikinstruktør
Inger Hybschmann
Faglærer
Udd.kategorier:

Arbejdsmiljø og Energi
Servicefagene
Henning Nielsen
Faglærer
Byggeri
Jes Hankil Knudsen
Faglærer
Byggeri
Karsten Kristensen
Faglærer
Bygge og anlæg
Laurits Borup Rasmussen
Faglærer
Byggeri
Niels Salling Smidt
Faglærer
Byggeri
Palle Byskov Jensen
Faglærer
Byggeri
Philip Grønhøj
Faglærer
Byggeri
Poul Nygaard Christensen
Faglærer
Byggeri
Torben Dybdahl Jensen
Faglærer
Byggeri
Birgit Enevoldsen
Faglærer
Dansk for Tosprogede inden for diverse fagområder.
Lone Haven Frederiksen
Faglærer, Dansk
Birthe Henriksen
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Blomsterbinding
Hans Aagaard Petersen
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Jane Jakobsen Toft
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Karin Juul Hesseløe
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Leif Johnsen Jensen
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Lone Raunsmed
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Ove Lyhne Jensen
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Peter Lysgaard
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Robert Poulsen
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Søren Jørgensen
Faglærer
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Preben Lundgreen
Faglærer, ejendomsservice
Søren Myrrhøj
Faglærer, ejendomsservice

Vigens Waran
Faglærer, ejendomsservice
Helle Keseler Søgaard
Technical Trainer
Per Nissen
Faglærer
Udd.kategorier:

Elektronik og teknologi
Helle Skoust Høgh
Faglærer
EUD

Udd.kategorier:

Transport og logistik
Jens Mølgaard Andersen
Faglærer
EUD

Udd.kategorier:

Transport og logistik
John Sørensen
Faglærer
EUD

Udd.kategorier:

Transport og logistik
Palle V. Jensen
Faglærer
EUD

Udd.kategorier:

Transport og logistik
Peter Nielsen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Søren Pedersen
Faglærer
Grundforløb 2, Lager
Anja Birgitte Sommer
Faglærer
Udd.kategorier:

IT-uddannelser
Ellen Larsen
Faglærer
Udd.kategorier:

IT-uddannelser
Lene Andersson
Faglærer
Udd.kategorier:

IT-uddannelser
Hans Jørgensen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Allan Søttrup Westergaard
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Helge Langballe
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Jens Kollerup
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Jørgen Aarup Christensen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Michael Kofoed Olesen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Niels Bach Kjær
Faglærer, Transport

Per Jørgensen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Thomas Schade
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Thomas Siggård Skall
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Asger Lund
Faglærer
Udd.kategorier:

Organisationsudvikling
Karin Sundtoft
Faglærer
Ordværkstedet
Lone Haven Frederiksen
Faglærer, Dansk
Niels Gram Gellert
Faglærer
Ordværkstedet
Henrik M. Møller
Faglærer
Proces og automatik
Per Husballe Knudsen
Faglærer
Proces og automatik
Robert Dall
Faglærer
Proces og automatik
Astrid Fredsted
Faglærer
Køkken
Charlotte Vodsgaard Kragh
Faglærer og koordinator
Køkken
Anita Jensen
Faglærer
Udd.kategorier:

Servicefagene
Kira Jensen
Faglærer
Udd.kategorier:

Servicefagene
Leila Holmgaard
Faglærer
Udd.kategorier:

Organisationsudvikling
Morten Merrild Sørensen
Faglærer, rengøring
Udd.kategorier:

Servicefagene
Helle Emmelie Damgaard Bonde
Uddannelseskonsulent

Lars Schmidt
Udviklingskonsulent
Palle Svendsen
Udviklingskonsulent
Søren Ingerslev Himmelstrup
Uddannelseschef, Sandmoseskolen
Områder:
Det grønne område (Sandmoseskolen)
Organisationsudvikling
Team Support
Social og sundhed
Allan Pedersen
Faglærer, Transport
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Bent Laugesen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Bjarne Gjerlev
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Henrik Jacobsen
Faglærer, Transport
Jakob Gert Stoltze
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Jens Kristian Jensen
Faglærer, gods
Jørgen Christensen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Jørn Hermansen Jensen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Karsten Hansen Petersen
Faglærer, gods
Kjeld Jakobsen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Klaus Jacobsen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Lisbeth Nørgaard
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Michael Bast Nielsen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Morten Pedersen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Nick S. Jarndorf
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Niels Møller Dauggard
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Per Carlsen
Faglærer, Gods- og personbefordring
Peter Wedel Storm
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
René Hansen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Ronny Hilbert
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Søren Ledet
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Søren Sørensen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Tatiana Schmidt
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Thorkild Vibild Pedersen
Faglærer
Udd.kategorier:

Transport og logistik
Anders la Cour
Støtteunderviser
Andrew Flint
Støtteunderviser
Doris Østergaard
Støtteunderviser
Kamilla Agger
Støtteunderviser
Lisa Svensson
Støtteunderviser
Poul Sylvan Lund
Støtteunderviser
Tom Hilleø
Støtteunderviser
Inger Hybschmann
Faglærer
Arbejdsmiljø og Energi
Social og sundhed:
Forflytning
Handicaphjælper
Alex Christensen
Uddannelseskonsulent
Daniel Versluis
Uddannelseskonsulent
Dennis Pedersen
Uddannelseskonsulent
Helle Keseler Søgaard
Uddannelseskonsulent
Jan Yderstræde Tranum
Konsulent
Jannie Tersted Mikkelsen
Tekniker
Jens Taudal Andersen
Uddannelseskonsulent
Poul Juul
Uddannelseschef
Hytek og elektronik

Udd.kategorier:

Elektronik og teknologi
Brian Kjær Andreasen
Projektmedarbejder
Christina Drischel Monberg
Projektmedarbejder
Marie Vingaard Bové
Projektmedarbejder
Thaara C. Kanthan
Projektmedarbejder
Bettina Wittrup
Kantinemedhjælper
Helle Lind Pedersen
Kantineassistent
Lisbeth Christensen
Kantinemedarbejder
Lotte Tranum Fruensgaard
Kantineassistent
Lene Hjørringgaard Thomsen
Kantinemedarbejder
Maja Munkeboe
Køkkenmedhælper
Jacob Mark Melgaard
Elev - ejendomsservicetekniker
Jesper Rasmussen
Ejendomsservicetekniker - elev
Lars Kristensen
Ejendomsservicetekniker
Per Erik Nielsen
Pedelmedhjælper
Preben Melvad Kristensen
Ejendomsserviceteknikerelev
Lars Rildau
Grønne områder, skolepraktik og undervisning
Preben Nielsen
Servicemedarbejder
Christinna Kristensen
Rengøring
Kiss Møller Simonsen
Rengøring
Maja Maria Rasmussen
Dorthe Larsen
Servicemedarbejder
Elsebeth Rasmussen
Servicemedarbejder
Pia Irene Pedersen
Servicemedarbejder
Dorte Joan Nielsen
Køreteknisk anlæg Nørresundby - administration
Finn Holst
Driftskoordinator på Køreteknisk anlæg
Kurt Nielsen
Køreteknisk anlæg Nørresundby - service