Toggle navigation

Find medarbejder

Medarbejdere
Anja Tilsted Christensen
Anja Tilsted Christensen
Reception
Anja Riis
Anja Riis
Receptionist og uddannelsessekretær
Cecilie Edelskov Ernst
Cecilie Edelskov Ernst
Kontorelev
Gaffeltruck
Rengøring
Ditte Kællberg Henriksen
Ditte Kællberg Henriksen
Uddannelsessekretær
Løgstør
Alice Kastberg
Alice Kastberg
Uddannelsessekretær
Områder:
Ejendomsservice
Proces og automatik
Elektronik og teknologi  
Lager
Kran/Anhugning
Brandbekæmpelse og førstehjælp
Ordværkstedet.




Anja Riis
Anja Riis
Uddannelsessekretær og receptionist
AMU Nordjylland Totalløsning inden for transportbranchen
Anne Marie Foldager Madsen
Anne Marie Foldager Madsen
Afdelingsleder
Afdelingsleder for de tre køretekniske anlæg i Løgstør, Hobro og Nørresundby.
Susan Nissen
Susan Nissen
Uddannelsessekretær
Områder:
Køkken
Fødevarehygiejne
Social og sundhed (Forflytning, Ergonomi, handicaphjælper).

Transport:
Taxi
Befordring af bevægelseshæmmede (BAB modul 1, 2, 3 og 4)
Vintertjeneste
Dyretransport/Alle dyrearter/Heste.
Sylvia Svendsen
Sylvia Svendsen
Uddannelsessekretær
Transport:
Personbefordring (Bus + Anhænger)
Godstransport (Lastbil, Anhænger, Farligt gods, Varebil)
EU efteruddannelse

Thomas Harlyk
Thomas Harlyk
Uddannelsessekretær / Driftskoordinator
Områder:
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Alle de grønne kurser
Anlægsgartner, Greenkeeper/groundsman,
Skov og natur.
Tina Møller Steenstrup
Tina Møller Steenstrup
Ressourcedirektør
EUD-kontoret
Kursistadministrationen
Reception
Markedsafdelingen
IT-administration
Indkøber/serviceleder: Pedel, Rengøring, Bygningsvedligehold, Kopimaskiner, Telefoner, Indkøb.
Tina Højgaard Popp
Tina Højgaard Popp
Uddannelsessekretær
Områder:
Bygge og anlæg (beton, kloak, stillads, teltopstiller, Brandforanstaltninger ved gnistproducerende værktøj)
Vejen som arbejdsplads
Epoxy
Arbejdsmiljø-uddannelse (Lovpligtig §9)
Camilla Svankær
Camilla Svankær
Uddannelsessekretær
Anne Bjørn Jensen
Anne Bjørn Jensen
Uddannelsessekretær
Grundforløb (GF2):
Anlægs- og bygningsstruktør
Godschauffør
Lageroperatør

Hovedforløb:
Anlægs- og bygningsstruktør
Havne-/Terminalarbejder
Melissa Dupont Molin
Melissa Dupont Molin
Uddannelsessekretær
Grundforløb 2:
Ejendomsservicetekniker
Elektronikoperatør
Serviceassistent/rengøringstekniker

Hovedforløb:
Anlægsgartner
Greenkeeper/Groundsman
Tina Mejdal Marcussen
Tina Mejdal Marcussen
Uddannelsessekretær
Hovedforløb:
Industrioperatør

Støttemuligheder (SPS), fx IT-rygsæk
Tina Møller Steenstrup
Tina Møller Steenstrup
Ressourcedirektør
EUD-kontoret
Kursistadministrationen
Markedsafdelingen
Reception
IT-administration
Indkøber/serviceleder: Pedel, Rengøring, Bygningsvedligehold, Kopimaskiner, Telefoner, Indkøb.
Annette Boel Lundgaard
Annette Boel Lundgaard
Uddannelsessekretær
Hovedforløb:
Ejendomsservicetekniker
Elektronikoperatør
Serviceassistent og rengøringstekniker
Gitte Jørgensen
Gitte Jørgensen
Uddannelsessekretær
Hovedforløb:
Godschauffør
Lageroperatør
Buschauffør
Bo Daugaard Kristensen
Bo Daugaard Kristensen
Virksomhedskonsulent
Transport
Erik Nielsen
Erik Nielsen
Virksomhedskonsulent
Byggeri, herunder bl.a. :
Betonmager, Maskinoperatør på betonfabrik, Erhvervsuddannelsen til Struktør.
Inger Knudsen
Inger Knudsen
Virksomhedskonsulent
Arbejdsmiljø og Energi
Ejendomsservice
Køkken
Rengøring
Social og sundhed: Handicaphjælper og forflytning
Tosprogede
Annie Sønderby
Annie Sønderby
Virksomhedskonsulent
Det Grønne område, Sandmoseskolen
Merete Bertelsen
Merete Bertelsen
Direktionssekretær
Eva Bach Christiansen
Eva Bach Christiansen
Uddannelseschef, Transport og logistik
Rasmus Sudergaard Nielsen
Rasmus Sudergaard Nielsen
Uddannelseschef, Sandmoseskolen
De grønne uddannelser.
Jens Gjødsbøl
Jens Gjødsbøl
Uddannelsesdirektør
Bygge og anlæg
Ejendomsservicetekniker
Arbejdsmiljø
Serviceassistent
Køkken, café og kantine
Center for beton
Jens Hoelgaard Christensen
Jens Hoelgaard Christensen
Stabschef
EUD
Almengruppen, herunder IT og sprog
Pædagogisk udvikling, herunder digital undervisning
Projektkontor
Brobygning, vejledning, SPS og SKP
Jette Schiønning Aasholm
Jette Schiønning Aasholm
Økonomichef
Økonomi
Styring af udbud ved store indkøb
Personaleadministration& løn
Controlling
Jimmy Foldager Madsen
Jimmy Foldager Madsen
Projekt- og udviklingschef
Storkunder
Udviklingsopgaver
Kørerlæreruddannelse
Forsvar
Projekter.
Poul Juul
Poul Juul
Head of HYTEK
Uddannelseschef for:
Elektronik
Proces & Automation
HYTEK
Søren Ingerslev Himmelstrup
Søren Ingerslev Himmelstrup
Projekt-og udviklingschef
Team Support / Organisationsudvikling
Facilitator af interne Innovationsprocesser af AMU/IDV
Tina Møller Steenstrup
Tina Møller Steenstrup
Ressourcedirektør
EUD/AMU administration
Reception/omstilling
HR
Facility Management
IT-support
Indkøb
Kvalitet (datafangst)
Intern/ekstern kommunikation og hjemmesider
Eva Møller
Eva Møller
Uddannelses- og erhvervsvejleder
Sanne Ringberg Franzen
Sanne Ringberg Franzen
Studievejleder
Vibeke Rosenkilde Berthelsen
Vibeke Rosenkilde Berthelsen
Elevcoach
Birgitte Bové
Birgitte Bové
Kommunikationsmedarbejder
Tina Møller Steenstrup
Tina Møller Steenstrup
Ressourcedirektør
EUD-kontoret
Kursistadministrationen
Markedsafdelingen
Reception
IT-administration
Indkøber/serviceleder: Pedel, Rengøring, Bygningsvedligehold, Kopimaskiner, Telefoner, Indkøb.
Niels Jørgen Larsen
Niels Jørgen Larsen
Indkøber
Områder:
Pedel
Rengøring
Bygningsvedligehold
Kopimaskiner
Telefoner
Indkøb
Anette Kjærulf Kristensen
Anette Kjærulf Kristensen
Lønkonsulent
Ann-Bettina Kristensen
Ann-Bettina Kristensen
Økonomimedarbejder, kreditor
Florentina Gunvald
Florentina Gunvald
Økonomimedarbejder
Aktivitet og taksametertilskud
Grethe Olesen
Grethe Olesen
Økonomimedarbejder
Budget og regnskab
Jette Schiønning Aasholm
Jette Schiønning Aasholm
Økonomichef
Lisbeth Nørgaard Nielsen
Lisbeth Nørgaard Nielsen
Økonomimedarbejder
Kreditor og debitor
Marlene Bettina Larsen
Marlene Bettina Larsen
Økonomimedarbejder
Projektadministration
Michelle Svane Halkjær
Michelle Svane Halkjær
Lønkonsulent
Stine Arensbach Andersen
Stine Arensbach Andersen
Økonomimedarbejder
Kasserer og debitor
Pernille Christensen
Pernille Christensen
Faglærer, skoleoplæring
Andreas B. Kjeldsen
Andreas B. Kjeldsen
Skoleoplæringsinstruktør