Find medarbejder

Medarbejdere
Anja Riis
Receptionist og uddannelsessekretær
Alice Kastberg
Uddannelsessekretær
Områder:
Ejendomsservice
Proces og automatik
Elektronik og teknologi  
Lager
Kran/Anhugning
Brandbekæmpelse og førstehjælp
Ordværkstedet.




Anja Riis
Uddannelsessekretær og receptionist
AMU Nordjylland Totalløsning inden for transportbranchen
Anne Marie Foldager Madsen
Afdelingsleder
Løgstør og Hobro afdelinger.
Dorte Lukassen
Uddannelsessekretær
Teleskoplæsser
Organisationsudvikling, lean
Dørmandsuddannelsen, Teamsupport.
Det grønne område
Inger Rasmussen
Driftskoordinator
Løgstør afd.
Line Grøndahl Luther
Kontorelev
Epoxy
Brandforanstaltninger ved Gnistproducerende arbejde
Vejen som arbejdsplads
Lager
Erstatningsbeviser
Susan Nissen
Uddannelsessekretær
Områder:
Køkken (incl. tosprogede)
Fødevarehygiejne
Rengøring (incl. tosprogede)
Social og sundhed (Forflytning, Ergonomi, handicaphjælper)

Transport:
Befordring af bevægelseshæmmede (BAB)
Vintertjeneste.
Sylvia Svendsen
Uddannelsessekretær
Transport:
Personbefordring (Bus + Anhænger, Taxi)
Godstransport (Lastbil, Anhænger, Farligt gods, Varebil)
EU efteruddannelse

Thomas Harlyk
Uddannelsessekretær / Driftskoordinator
Områder:
Det Grønne område (Sandmoseskolen)
Alle de grønne kurser
Anlægsgartner, Greenkeeper/groundsman,
Droner
Skov og natur.
Tina Møller Steenstrup
Administrationschef
EUD-kontoret
Kursistadministrationen
Reception
Markedsafdelingen
IT-administration
Indkøber/serviceleder: Pedel, Rengøring, Bygningsvedligehold, Kopimaskiner, Telefoner, Indkøb.
Tina Højgaard Popp
Uddannelsessekretær
Områder:
Truck
Bygge og anlæg (beton, kloak, stillads, teltopstiller, Brandforanstaltninger ved gnistproducerende værktøj)
Vejen som arbejdsplads
Epoxy
Arbejdsmiljø-uddannelse (Lovpligtig §9)
Anne Bjørn Jensen
Uddannelsessekretær
Grundforløb (GF2):
Anlægs- og bygningsstruktør
Godschauffør
Lageroperatør

Hovedforløb:
Anlægs- og bygningsstruktør
Havne-/Terminalarbejder
Annette Boel Lundgaard
Uddannelsessekretær
Hovedforløb:
Ejendomsservicetekniker
Elektronikoperatør
Serviceassistent og rengøringstekniker
Gitte Jørgensen
Uddannelsessekretær
Hovedforløb:
Godschauffør
Lageroperatør
Buschauffør
Melissa Dupont Molin
Uddannelsessekretær
Grundforløb 2:
Ejendomsservicetekniker
Elektronikoperatør
Serviceassistent/rengøringstekniker

Hovedforløb:
Anlægsgartner
Greenkeeper/Groundsman
Thaara C. Kanthan
Projektmedarbejder og uddannelsesplanlægger
Transport og logistik
Tina Mejdal Marcussen
Uddannelsessekretær
Hovedforløb:
Industrioperatør

Støttemuligheder (SPS), fx IT-rygsæk
Tina Møller Steenstrup
Administrationschef
EUD-kontoret
Kursistadministrationen
Markedsafdelingen
Reception
IT-administration
Indkøber/serviceleder: Pedel, Rengøring, Bygningsvedligehold, Kopimaskiner, Telefoner, Indkøb.
Aage Brøndum
Virksomhedskonsulent
Transport
Uddannelsesaftaler for virksomheder.
Erik Nielsen
Virksomhedskonsulent
Byggeri, herunder bl.a. :
Betonmager, Maskinoperatør på betonfabrik, Erhvervsuddannelsen til Struktør.

Transport og logistik: Herunder Bus
Finn Holst
Virksomhedskonsulent
Transport og logistik
Uddannelsesaftaler for virksomheder.

Driftskoordinator på Køreteknisk anlæg

Henrik Vester Rytter
Transport
AMU Nordjyllands Totalløsning
Inger Knudsen
Virksomhedskonsulent
Arbejdsmiljø og Energi
Ejendomsservice
Køkken
Rengøring
Social og sundhed: Handicaphjælper og forflytning
Tosprogede
Morten René Pedersen
Virksomhedskonsulent
Elektronik
Proces og automatik
Annie Sønderby
Virksomhedskonsulent
Det Grønne område, Sandmoseskolen
Merete Bertelsen
Direktionssekretær
Jens Gjødsbøl
Uddannelseschef
Områder:
Bygge- og anlæg
Ejendomsservice
Teltopstiller
Center for beton
Arbejdsmiljøuddannelse
Serviceassistenter og rengøringsteknikere
Køkken, hotel og restaurant
Almen/Tosprogede
Jens Hoelgaard Christensen
EUD-chef
Områder:
Erhvervsuddannelser
Praktikcenter
Virksomhedskonsulenter


Udvikling:
Pædagogisk udvikling
Projektudvikling
Vejledning
Jette Schiønning Aasholm
Økonomichef
Områder:
Bogholderi
Personaleadministration
Jimmy Foldager Madsen
Projekt- og udviklingschef
Julie Lykke Ebak
Uddannelseschef
Transport og logistik
Poul Juul
Uddannelseschef
Områder:
Elektronik
HYTEK
Proces og automatik
Søren Ingerslev Himmelstrup
Uddannelseschef, Sandmoseskolen
Områder:
Det grønne område (Sandmoseskolen)
Organisationsudvikling
Team Support
Social og sundhed
Udvikling
Tina Møller Steenstrup
Administrationschef
EUD-kontoret
Kursistadministrationen
Reception
Markedsafdelingen
IT-administration
HR

Serviceleder Sofievej og Sandmoseskolen:
Kantine, Pedel, Rengøring, Bygningsvedligehold, Kopimaskiner, Telefoner, Indkøb.
Eva Møller
Uddannelses- og erhvervsvejleder
Sanne Ringberg Franzen
Studievejleder
Vibeke Rosenkilde Berthelsen
Elevcoach
Tina Møller Steenstrup
Chef for markedsafdelingen
EUD-kontoret
Kursistadministrationen
Markedsafdelingen
Reception
IT-administration
Indkøber/serviceleder: Pedel, Rengøring, Bygningsvedligehold, Kopimaskiner, Telefoner, Indkøb.
Niels Jørgen Larsen
Indkøber
Områder:
Pedel
Rengøring
Bygningsvedligehold
Kopimaskiner
Telefoner
Indkøb
Anette Kjærulf Kristensen
Lønkonsulent
Ann-Bettina Kristensen
Økonomimedarbejder, kreditor
Florentina Gunvald
Økonomimedarbejder
Aktivitet og taksametertilskud
Grethe Olesen
Økonomimedarbejder
Budget og regnskab
Jette Schiønning Aasholm
Økonomichef
Laura Andersen
Økonomimedarbejder
Lisbeth Nørgaard Nielsen
Økonomimedarbejder
Kreditor og debitor
Marlene Bettina Larsen
Økonomimedarbejder
Projektadministration
Michelle Svane Halkjær
Lønkonsulent
Stine Arensbach Andersen
Økonomimedarbejder
Kasserer og debitor
Andreas B. Kjeldsen
Skolepraktikinstruktør
Mathias Overgaard Jensen
Faglærer, Tværfaglig Intro For Unge (TIFU)
Struktør
Michael Kofoed Olesen
Faglærer, Tværfaglig Intro For Unge (TIFU)
Lager og transport