Toggle navigation

EUD Kontoret

EUD-kontoret
Tina Møller Steenstrup
Tina Møller Steenstrup
Ressourcedirektør
EUD-kontoret
Kursistadministrationen
Markedsafdelingen
Reception
IT-administration
Indkøber/serviceleder: Pedel, Rengøring, Bygningsvedligehold, Kopimaskiner, Telefoner, Indkøb.
Anne Bjørn Jensen (på barsel)
Anne Bjørn Jensen (på barsel)
Uddannelsessekretær
Grundforløb (GF2):
Anlægs- og bygningsstruktør
Godschauffør
Lageroperatør

Hovedforløb:
Anlægs- og bygningsstruktør
Havne-/Terminalarbejder
Annette Boel Lundgaard
Annette Boel Lundgaard
Uddannelsessekretær
Hovedforløb:
Ejendomsservicetekniker
Elektronikoperatør
Serviceassistent og rengøringstekniker
Camilla Svankær
Camilla Svankær
Uddannelsessekretær
Hovedforløb:
Godschauffør
Lageroperatør
Cecilie Ernst
Cecilie Ernst
Kontorelev
Grundforløb (GF2):
Anlægs- og bygningsstruktør
Godschauffør
Lageroperatør

Hovedforløb:
Anlægs- og bygningsstruktør
Melissa Dupont Molin
Melissa Dupont Molin
Uddannelsessekretær
Grundforløb 2:
Ejendomsservicetekniker
Elektronikoperatør
Serviceassistent/rengøringstekniker

Hovedforløb:
Anlægsgartner
Greenkeeper/Groundsman
Samira Y. Peña Tovar
Samira Y. Peña Tovar
Uddannelsessekretær
Hovedforløb:
Godschauffør
Lageroperatør
Buschauffør
Tina Mejdal Marcussen
Tina Mejdal Marcussen
Uddannelsessekretær
Hovedforløb:
Industrioperatør

Støttemuligheder (SPS), fx IT-rygsæk
Studievejledere og coach
Eva Møller
Eva Møller
Uddannelses- og erhvervsvejleder
Sanne Ringberg Franzen
Sanne Ringberg Franzen
Studievejleder
Konsulenter
Bo Daugaard Kristensen
Bo Daugaard Kristensen
Virksomhedskonsulent
Transport, AMU-kurser:
Personbefordring: Bus og Taxa
Charlotte Vodsgaard Kragh
Charlotte Vodsgaard Kragh
Virksomhedskonsulent
Køkken og rengøring
Finn Holst
Finn Holst
Virksomhedskonsulent
Transport
AMU Nordjylland Totalløsning.
Jimmi Juul
Jimmi Juul
Virksomhedskonsulent
Transport:
Gods og Lager, Erhvervsuddannelse
Pia Royberg
Pia Royberg
Virksomhedskonsulent
Det grønne område
Ejendomsservicetekniker
Erik Nielsen
Erik Nielsen
Virksomhedskonsulent
Byggeri, herunder bl.a. :
Betonmager, Maskinoperatør på betonfabrik, Erhvervsuddannelsen til Struktør.